Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

зарплата

zib.com.ua

Середа, 25 листопада 2015, 13:28

Заборгованість із зарплати: Львів на шостому місці

зарплата

На Львівщині найбільша заборгованість із заробітної плати зареєстрована у Жидачівському районі та Моршині.

Згідно із даними департаменту економічного розвитку торгівлі та промисловості Львівської ОДА щодо оцінки рейтингових позицій районів та міст Львівської області, Львів на шостому місті серед міст області щодо заборговасті із зарплати.

Відтак, станом на 1 листопада цього року, найбільша заборгованість із заробітної плати була зафіксована у Жидачівському районі – 71,4% заборгованість з виплати заробітної плати до фонду оплати праці за місяць. На другому та третьому місці із заборгованості – Сокальський (28,4%) та Стрийський (14,6%) райони.

Серед міст області лідирують Моршин (29,7% заборгованості із зарплати), Дрогобич (17,1%) та Червоноград (9,8%). Львів – на шостому місці із 2% заборгованості із заробітної плати до фонду оплати праці за місяць.

За темпами зниження заробітної плати Городоцький, Пустомитівський та Перемишлянський райони серед лідерів області. Найгірші результати у Жидачівського та Старосамбірського районів.

Щодо міст Львівщини, то Львів із 81,2% темпу зниження заробітної плати випереджають Трускавець (86,9%), Стрий (82,3%) та Новий Розділ (81,4%).

Зазначимо, найкращі показники із обсягу реалізованої продукції на Львівщині у Кам'янка-Бузькому району, а найгірші – у Турківському, а лідерами області із експорту є Стрийський район, Львів та Новий Розділ. Найбільші обсяги будівельних робіт на одну особу були зареєстровані у Стрийському районі та Моршині.

Лідером з сілького господарства на Львівщині є Буський район, за обсягом капітальних інвестицій на одиницю населення лідирують Моршин, Трускавець та Радехівський район, а найвищі показники із безробіття у області зареєстровані у Стрийському районі та Новому Роздолі.

Нагадаємо, мешканцям Львівщини, станом на 1 жовтня, підприємства заборгували 80,6 млн.грн. заробітної плати, порівняно з минулим місяцем заборгованість зменшилася на 3,3 млн.грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.