Новини

Політика

населені пункти

населені пункти

Села на Львівщині не перейменовуватимуть

Четвер, 4 лютого 2016, 13:16

Верховна Рада погодила перейменування 165 назв населених пунктів країни: Львівщини серед них немає.

Сьогодні, 4 лютого, Верховна Рада України ухвалила постанову №3854 "Про перейменування окремих населених пунктів та районів". За цей законопроект проголосували 330 народних депутатів.

Відтак, було вирішено перейменувати окремі населені пункти та райони у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Київській, Луганській, Миколаївській, Одеській Полтавській, Тернопільській, Харківській, Херсонській, Черкаській областях.

Загалом перейменують 165 назв, з них: 1 – район; 4 – міста; 160 – сіл та селищ.

Зазначимо, населені пункти Львівської області Максимівка Старосамбірського району та Андріївка Буського району ще у серпні 2015 року також обіцяли перейменувати.

Нагадаємо, 9 квітня Верховна рада заборонила використання комуністичної символіки. Депутати підтримали закон "Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборона пропаганди їх символіки".

У зв'язку з цим суд офіційно заборонив діяльність Комуністичної партії України та було демонтовано 139 пам'ятників діячам комуністичного тоталітарного режиму та 40 пам'ятників Леніну.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.