Новини

Політика

маршрутки

маршрутки

Депутати Львівської міськради вимагають покарати перевізників через відмову возити пільговиків

Четвер, 11 лютого 2016, 11:08

Сьогодні на сесії міськради львівські депутати запропонували притягнути до відповідальності перевізників через відмову перевозити пільговиків.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів з сесії Львівської міськради.

"8 лютого з маршруток виганяли пенсіонерів, але вони мають право на пільговий проїзд. Перевізників притягнути до відповідальності", – наголосив депутат Львівської міськради від Української Галицької Партії Ігор Дякович.

За його словами, з 8 лютого деякі львівські перевізники самовільно виключили з переліку пільговиків певні категорії, зокрема, пенсіонерів за віком. Вони посилалися на Державний бюджет України на 2016 рік, де не передбачено коштів на перевезення пасажирів пільгових категорій.

"Причин для такого кроку нема, адже ухвалою №118 від 14.01.2016 ЛМР передбачила компенсаційні виплати перевізникам у розмірі 10 млн грн", – заявив Ігор Дякович.

Зазначимо, як розповів 9 лютого начальник управління транспорту та зв’язку Львівської міськради Віктор Щир, львівські перевізники не мають права відмовляти у безкоштовному проїзді пільговим категоріям громадян, адже це суперечить умовам договору з міськрадою.

Нагадаємо, 1 лютого перевізники Львівщини вирішили до 1 квітня в межах області возити безкоштовно лише учасників АТО та членів сімей загиблих бійців. А у Верховній Раді нещодавно затвердили законопроект, згідно з яким Львівщина отримає 87 мільйонів гривень на компенсацію перевезення пільговиків.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.