Новини

Політика

децентралізація

децентралізація

П'яти районам Львівщини затвердили план із об'єднання у громади

Середа, 21 вересня 2016, 11:35

Йдеться про Бродівський, Перемишлянський, Старосамбірський, Городоцький та Жидачівський райони.

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

Вчора під час засідання комісії з питань дорожнього господарства облради був розглянутий проект перспективного плану семи районів, п’ять з яких уже отримали схвалення комісії.

«Сьогодні члени нашої комісії підтримали проект перспективного плану Бродівського, Перемишлянського, Старосамбірського, Городоцького та Жидачівського районів. Певних узгоджень та додаткових обговорень потребують два проекти по Сколівщині та Стрийщині», – зазначив голова комісії, депутат Володимир Саган.

За його словами, впродовж кількох місяців відбувався процес формування потенційних громад, які б були потужними та інвестиційно привабливими.

Нагадаємо, у листопаді 2015 року уряд затвердив перспективний план формування територій громад у Львівській області, згідно з яким передбачається створити 85 громад: 41 міську, 21 селищну та 23 сільських. Станом на сьогодні на Львівщині створено 16 об’єднаних територіальних громад.

Також у рамках обговорення проекту перспективного плану громад Львівщини ще на початку літа стало відомо, що у Перемишлянському районі планують створити дві громади, у Городоцькому – три, у Бродівському – п'ять, у Старосамбірському – вісім, у Жидачівському – дві.

Однією із найперспективніших громад Львівщини є Гніздичівська громада. Варіанти побували у Жидачівському районі, де й дізнались, як живеться Гніздичівській об'єднаній територіальній громаді майже рік після виборів.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.