Новини

Політика

ЛОДА

ЛОДА

Вівторок, 27 грудня 2016, 13:291042

Офіційні листи Львівської облдержадміністрації не доходять до Держлісагентства

У Держлісагентстві стверджують, що лист Ростислава Замлинського щодо призначення конкурсу на посаду начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства до них не надходив.

Про це йдеться у відповіді Держлісагентства України від 26 грудня на інформаційний запит Варіантів.

Відтак, у відповіді зазнається, що лист за підписом першого заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислава Замлинського від 20 липня 2016 року (№ 5/6-5488/0/2-16/1-10) до Держлісагентства не надходив.

У Варіантів є копія згаданого листа з підписом Замлинського, а також печаткою канцелярії облдерждержадміністрації. У ньому чиновник звертався до т. в. о. Голови Держлісагентства Христини Юшкевич із проханням розглянути вимоги активістів, які висунули на нараді з питань незаконних рубок лісу на Львівщині, що відбулась в облдержадміністрації 17 червня.

Зокрема представники громадських організацій вимагали звільнити начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолія Дейнеку, провести прозорий конкурс на заміщення даної посади, а також допустити громадськість до охорони лісів.

Втім, Держлісагентство повідомило, що конкурс на зайняття посад державних службовців у Львівському обласному управління лісового та мисливського господарства оголосять лише за наявності вакантних посад.

"У зв’язку з кадровими змінами в керівництві Державного агентства лісових ресурсів України не було можливості проведення конкурсних відборів. Наразі триває формування комісії з проведення конкурсних відборів для призначення керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки", –йдеться у відповіді.

А щодо участі громадськості в охороні лісів, Держлісгентство України порадило звертатися безпосередньо до обласного управління та державних лісогосподарських підприємств області.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація:
-->