Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Андрій Садовий

Понеділок, 23 січня 2017, 11:46

Садовий просить в уряду вирішити ситуацію із сміттям у Львові

Андрій Садовий

Львівська мерія вирішила звернутися до уряду та повторно до обласної і державної комісій з ТЕБ і НС щодо критичної ситуації з сміттям.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні під час позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, було прийнято рішення про те, щоб повторно звернутися до обласної та Державної комісії з ТЕБ і НС щодо критичної ситуації з ТПВ у Львові.

"Станом на сьогодні близько третини майданчиків є переповненими. Тому, ми просимо і вимагаємо в тому, аби дві комісії долучилися до роботи і надали змогу нових полігонів, куди можна вивозити сміття безпосередньо зі Львова. Тому що, ми знаємо, що продовжується блокуватися ті полігони, куди раніше вивозили сміття зі Львова", – зазначив заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

Також мерія вирішила звернутися до уряду з проханням щодо забезпечення посиленого патрулювання на Грибовицькому сміттєзвалищі, щоб унеможливити будь-які провокації, та для ліквідації загрози зсуву.

"Зараз на полігоні є загроза на дамбі. Ми в грудні місяці підтвердили, що готові співфінансувати на 50% виконання цих робіт. Це 24 мільйони від міста. З потеплінням буде ще більша небезпека на рухомій частині тіла полігону. Є реальні загрози зсуву", – зауважив директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Сергій Бабак.

Нагадаємо, 18 січня Львівська мерія вирішила звернутися до обласної та Державної комісії з питань ТЕБ і НС щодо надання дозволу на вивіз сміття на області та українські сміттєзвалища.

А через критичну ситуацію із вивезенням сміття у місті 19 січня 38 депутатів міськради проголосували за створення у кожному районі Львова майданчиків, які функціонуватимуть як станції перевантаження відходів.

Ще раніше Варіанти створили карту львівського сміття та підрахували найвіддаленіше від Львова місто України, у яке його вивозили. 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.