Новини

Політика

Львівська облрада

Львівська облрада

Львівська облрада обрала трьох директорів комунальних закладів

Вівторок, 31 січня 2017, 18:20

Переможцями конкурсів на посаду директора КЗ ЛОР стали Роман Береза, Микола Гнатенко та Володимир Похмурський.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів із сесії Львівської обласної ради.

Сьгодні на сесії Львівської обласної ради депутати обрали керівників Львівського обласного центру народної творчості і культурно-освітньої роботи, Львівського академічного обласного мущично-драматичного театру ім. Ю. Федьковича та Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Ці рішення підтримали 48, 63 та 47 депутатів відповідно.

Відтак, переможцем відкритого конкурсу на посаду директора центру народної творчості і культурно-освітньої роботи став Роман Береза, доцент кафедри філософії і політології, кандидат педагогічних наук зі спеціальності теорія і методика виховання. Його стаж роботи у сфері культури – 28 років. 

Миколу Гнатенка знову обрали директором Львівського академічного обласного мущично-драматичного театру ім. Ю. Федьковича. Він є заслуженим діячем мистецтв України, а його стаж роботи у сфері культури – 41 рік. 

Директором центру медицини катастроф став Володимир Похмурський. З 2012 року він очолював Івано-Франківський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Нагадаємо, конкурс на керівника Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф відбувається уже вдруге. У першому конкурсі участь взяли 6 осіб, але він не відбувся.

Як пояснив начальник управління майном спільної власності Львівської обласної ради Микола Бандра, жоден із учасників не набрав достатньої кількості голосів, а у другому конкурсі на директора центру медицини катастроф Похмурський був єдиним кандидатом.

Додамо, трудовий колектив Центру медицини катастроф свого представника до складу ще першої комісії відмовився надати, адже неодноразово звертався до Львівської ОДА та Львівської облради з проханням залишити директором центру Юрія Пацюрка, а також зібрав понад 1000 підписів на його підтримку.

Нагадаємо, у лютому цього року депутати Львівської облради проголосували призначення керівників комунальних закладів області на основі конкурсу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.