Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

мікропроекти

мікропроекти

Понеділок, 6 березня 2017, 11:12

На Львівщині звершили розгляд мікропроектів на 2017 рік

Експерти, які оцінювали мікропроекти місцевого розвитку на 2017 рік, завершили роботу над поданими проектами.

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

Як зазначив начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, МТД та зовнішньоекономічних зв'язків облради Іван Собко, всі експерти отримали доступи до сформованих пакетів документів за різними пріоритетами.

Наразі секретаріат впродовж 5 робочих днів має опрацювати результати оцінки і сформувати рейтинги потенційних переможців у розрізі визначених пріоритетів та винести їх на розгляд конкурсної ради.

«Акцентуємо увагу конкурсантів, що впродовж 13-14 березня на сайті обласної ради будуть розміщені переліки потенційних переможців, які до 30 березня зобов’язані надати секретаріату рішення сесій місцевих рад про бюджетне співфінансування. Ті конкурсанти, які не подадуть відповідних рішень місцевих рад, будуть виключені з переліку переможців», – наголосив Іван Собко.

Нагадаємо, на конкурс мікропроектів зареєстровано 1300 заявок. Найбільшу кількість заявок подали Сокальський, Жовківський та Яворівський райони, Дрогобич, найменше – Дрогобицький, Радехівський та Перемишлянський райони та Моршин.

Цього року граничну вартість мікропроекту збільшено до 400 тис грн, а максимальна субвенція з обласного бюджету становитиме 200 тис грн. Мікропроект повинен відповідати одному із 6 пріоритетів: освітня галузь, ДНЗ, заклади охорони здоров’я, народні доми, вуличне освітлення та інше (проекти, що не дублюються діючими обласними програмами).

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.