Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Червоноград

Червоноград

Марія Ворончук

Понеділок, 26 червня 2017, 10:44777

Червоноград може відмовитись від прийому львівського сміття

Львівська міська рада ще з травня не виплатила Червонограду 159 000 грн субвенції за прийом сміття.

Про це сьогодні повідомив кореспонденту Варіантів міський голова Червонограда Андрій Залівський.

До 6 червня Львівська міська рада повинна була оплатити Червонограду 159 000 грн за прийом у травні 140 тонн сміття. Станом на сьогодні, 26 червня, цих коштів у Червонограді не отримали.

"Згідно з договором, оплата має здійснюватися до 5 днів, тобто до 6 червня кошти ми вже мали би отримати. 9 червня ми надіслали листа у Львівську міську раду з попередженням про те, що якщо до 25 червня оплати не буде, ми продовжувати співпрацю не будемо", – розповів Андрій Залівський.

За його словами, сьогодні вранці про такий інцидент він повідомив голову Львівської ОДА Олега Синютку та заступника міського голови Львова з питань ЖКГ Сергія Бабака. Однак останній згодом запевнив, що у п'ятницю, 23 червня, Львівська міськрада здійснила всі проплати за прийом львівського сміття.

"Станом на ранок согодні ми цих грошей не бачимо. То виходить так, що за моє жито мене і побито. Тобто я ще маю ходити і випрошувати гроші? Це мені найбільше треба? Я вважаю, що це є неправильно, і Львівська міська рада мала би переглянути свою позицію щодо тих міст, які реально їй допомагають", – зазначив Андрій Залівський.

Також він підкреслив, що протягом вихідних у Червоноград продовжували звозити сміття зі Львова. За 20 останні днів Червоноград прийняв 600 тонн відходів, а це по 3 машини в день.  

"Я просто поважаю Сергія Бабака і якщо він запевнив, що оплату здійснили, то ми почекаємо. Подивимось на кінець сьогоднішнього дня, що буде. Ми виконуємо рішення державної комісії ТЕБ і НС, яке є обов'язковим для нас, а щодо всього іншого, то будемо виходити з того, чи надійдуть кошти, чи ні. Бо себе теж треба поважати. Якщо ми надсилаємо листа і на нього не реагують, значить, ми є нецікаві, непотрібні. Ми ображати себе і витирати об нас ноги не дамо нікому", – додав Андрій Залівський.

Нагадаємо, Червоноград одним із перших погодився приймати сміття зі Львова в межах підписаного наприкінці квітня меморандуму по ТПВ.

Відтак із травня на полігон Червонограда щодня завозять по 10 тонн львівських відходів.

Зазначимо, наприкінці березня міський голова Червонограда Андрій Залівський відмовився приймати сміття зі Львова і висунув ряд вимог щодо ввезення до них сміття. Також він заявив, що місто готується збудувати власний сміттєпереробний завод і вже знайшов інвесторів.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: