Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Садовий Синютка Ганущин

Садовий Синютка Ганущин

Вівторок, 11 липня 2017, 17:46

Ганущин запрошує Садового на сесію, присвячену сміттю

13 липня відбудеться позачергова сесія Львівської обласної ради.

Сьогодні на засіданні президії Львівської обласної ради затверджено порядок денний десятої позачрегової сесії. Ініціатором позачерогової сесії є голова обласної держадміністрації Олег Синютка.

Основне питання порядку денного – затвердження програми поводження з твердими побутовими відходами Львова. 

"Тепер, коли Львівська міська рада визнала, що не дає собі раду з вивезенням твердих побутових відходів зі Львова, існує об'єктивна необхідність прийняти кошти, а також вчинити ряд дій, які дозволять вивозити і захоронювати відходи зі Львова," – пояснив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

У проекті рішення, що стосуються цієї програми є сума у шість мільйонів гривень, з обласного бюджету, для міст області, що приймають сміття зі Львова, –вони отримають субвенцію на майже шість мільйонів гривень, що  розписана комісією екології.

Олександ Ганущин додав, що кошти виділені 150 мільйонів, які виділені міськрадою, будуть спрямовані не лише на вивіз та складування сміття у області, а й на вирішення соціально-економічних проблем населених пунктів, що приймають сміття зі Львова. Він припусти, що буде економія коштів з сто п'ятдесяти мільйонів які виділені Львівською міськрадою, які скерують на виконання вимог меморандуму.

Олександр Ганущин також повідомив, що особисто запрошуватиме Львівського міського голову Андрія Садового:

"Я планую запросити не тільки Андрія Івановича, а й керівників усіх фракцій Львівської міської ради. Такі серйозні питання мають заслуховуватись за їхньої присутності."

Також на сесії планують обговорити та внести зміни до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівщини та Програми охорони навколишнього природного середовища. Окрім того, затвердять списки присяжних для місцевих загальних судів Львівщини.

Останнім пакетом питань порядку денного є зверненння до центральних органів влади.

Нагадаємо, наприкінці червня Львіська міськрада передала Львівській ОДА повноваження щодо поводження з ТПВ у Львові.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: