Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

львівське сміття

львівське сміття

П'ятниця, 4 серпня 2017, 12:12

У Львові вдвічі підняли тарифи на вивезення сміття

Вартість вивезення 1 тонни сміття для населення становитиме 803 гривні.

Сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив тарифи на послуги з вивезення побутових відходів у Львові.

З 1 вересня для населення вартість вивезення сміття становитиме від 718,97 до 803,74 грн за тонну, в залежності від того, яка фірма-перевізник забирає сміття. А вивезення великогабаритних відходів – до 435,81 грн.

Також виконком затвердив тарифи на послуги з вивезення побутових відходів для бюджетних установ та інших споживачів, тарифи на вивезення рідких відходів та вивезення ремонтних відходів: 842,01 грн за тонну, 114,77 грн за тонну й 368,41 грн за тонну.

Як йдеться у проекті рішення, у вартість послуг з вивезення побутових відходів врахована вартість із збирання, зберігання та вивезення сміття.

Ці тарифи розроблялися перевізниками, а опісля були скеровані до Львівської ОДА на затвердження. Облдержадміністрація опрацювала подані перевізниками розрахунки тарифів на вивезення сміття, погодила їх та скерувала на затвердження виконавчому комітеті, який їх сьгоодні прийняв.

Зазначимо, у січні 2017 року Львівська міська рада уже встановила нові тарифи на вивезення сміття у Галицькому районі. Тоді вартість вивезення 1 тонни сміття визначили у 390 гривень. 

Також у вересні з ініціативи компаній-перевізників можливе підвищення тарифів на вивезення сміття зі Львова через нерентабельність послуги.

Нагадаємо, з 1 липня Львівська міська рада передала функції щодо вивозу сміття Львівській ОДА до 2019 року, мерія також повинна передати області повне керування "Львівспецкомунтрансом".

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.