Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Середа, 18 квітня 2012, 18:19

Сільські голови Грибович і Малехова поскаржаться прокуратурі на Львівську облраду

Сільські голови Грибович та Малехова мають намір звернутись до прокуратури Львівської області, аби з'ясувати куда Львівська облрада поділа гроші з екологічного фонду обласного бюджету у сумі близько 900 тис. грн., призначені на вирішення проблем Грибовицького сміттєзвалища.

Про це лідери місцевих громад розповіли сьогодні під час зустрічі із головою Львівської ОДА Михайлом Костюком, повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Проблема із Грибовицьким сміттєзвалищем не зрушила з мертвої точки - інтереси громади Грибович та прилеглих сіл (як-то курсування маршрутного автобуса, ремонт дороги тощо) не враховано всупереч обіцянкам обласних чиновників, - зазначено у повідомленні.

Голова Львівської ОДА Михайло Костюк пообіцяв громаді Грибович та Малехова наступного тижня провести виїзну нараду на Грибовицькому сміттєзвалищі – аби якомога швидше посприяти вирішенню наболілих питань місцевої громади та знайти консенсус щодо найбільшої проблеми – ситуації із функціонуванням самого звалища.

Нагадаємо, сьогодні підприємці Малехова і Грибович розпочали бестрокове блокування Грибовицького сміттєзвалища, протестуючи проти закриття ринку на вул.Липневій у Львові, де вони працювали. 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.