Новини

Економіка

Богдан Чечотка

Богдан Чечотка

Понеділок, 25 вересня 2017, 16:511129

Чечотка планує очолити Львівську психіатричну лікарню

На посаду керівника Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні претендують троє кандидатів.

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

Свої кандидатури на участь у конкурсі на посаду головного лікаря комунального закладу Львівської обласної ради "Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня" подали Андрій Голдун, Олександр Губар та Богдан Чечотка.

Андрій Голдун був лікарем у Львівському обласному шкірно-венерологічному диспансері, а з 2009 року працює у департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА.

Олександр Губар наразі виконує обов’язки головного лікаря цієї лікарні, а до цього він був завідувач лікувально-реабілітаційного відділення кризових станів №31 у лікарні. На початку січня начальник управління спільної власності Львівської облради Микола Бандра підписав наказ про призначення Олександра Губара на посаду в.о. головного лікаря до призначення нового директора закладу.

Богдан Чечотка є директором ТзОВ "Авто Спа Україна", хоча до цього очолював департамент охорони здоров’я Львівської ОДА. У жовтні 2016 року він написав заяву на звільнення за власним бажанням.

Нагадаємо, Львівська облрада оголосила конкурс на головного лікаря Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні у серпні цього року.

До цього головним лікарем лікарні був Олександр Фільц.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація:
-->