Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

перинатальний центр у Львові

перинатальний центр у Львові

Вівторок, 10 жовтня 2017, 11:05455

Питання щодо Львівського перинатального центру депутати облради розглянуть наприкінці жовтня

Звіт головного лікаря Львівського перинатального центру перенесли на наступне засідання сесії облради.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів з сесії Львівської обласної ради.

Сьогодні на сесії Львівської облради не звітуватиме головний лікар Львівського обласного перинатального центру Любов Янів.

Як заявив голова медичної комісії обласної ради Михайло Гичка, він запронував перенести звіт головного лікаря Львівського обласного перинатального центру Любові Янів через те, що депутати попередньо не отримали його у письмовій формі.

Таку пропозицію депутатський корпус підтримав, відтак Янів звітуватиме на наступній сесії облради, яка відбудеться наприкінці жовтня.

Нагадаємо, Львівський перинатальний центр закрили у 2013 році. Цього року на його реконструкцію передбачено 107 мільйонів гривень держкоштів, однак їх виявилося замало щоб завершити усі роботи наприкінці 2017 року. 

Саме тому у вересні депутати обласної ради звернулися до Львівської міської ради про виділення 20 млн грн на реконструкцію центру, наголошуючи, що ще у березні цього року облрада просила Львівську міську раду фінансово долучитися до реконструкції перинатального центру, проте безрезультатно.

Натомість міськрада запевнила, що ще у червні виділила майже 7,5 млн грн для забезпечення безперебійного теплопостачання перинатального центру.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: