Новини

Інфраструктура

львівські маршрутки

львівські маршрутки

У Львові від АС «Західна» до центру міста курсують дев'ять маршруток

Понеділок, 23 жовтня 2017, 14:06

Від сьогодні міськрада Львова збільшила кількість маршруток, які курсуюють від автостанції, до дев'яти.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради. 

Як заявив директор ЛК «АТП № 1» Орест Хамула, кількість машин на експрес-маршрутах, які курсують від АС «Західна» до центру міста, від сьогодні збільшено до 9, а інтервал руху між ними становить 10 хвилин.

«З початку вересня від АС «Західна» курсують експрес-маршрути. Ми детально аналізували пасажиропотоки на цих маршрутах і їх необхідність. Спочатку було збільшено довжину маршруту  від Приміського вокзалу до центру, і також поступово збільшували кількість машин. А від сьогодні додатково збільшуємо на три одиниці кількість машин на експрес-маршрутах. Отож від АС «Західна» курсує вже 9 машин», – наголосив Орест Хамула.

Зазначимо, ще на початку вересня у Львові мешканці були обурені маршрутним сполученням від автостанції «Західна», куди прибувають автобуси із районів області. Через це Львівська ОДА звернулась до Львівської міськради з вимогою навести лад із пасажирськими перевезеннями у Львові.

Також на сайті Львівської облради з'явилася петиція про перенесення приміських маршруток.

Натамість Львівська міськрада повідомила, що проведе аналіз ситуації, яка склалася із пасажирськими перевезеннями у місті. Було запущено експрес-маршрути від АС «Західна» до приміського вокзалу та збільшено кількість маршруток до 6.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.