Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Міхеїл Саакашвілі

Вівторок, 24 жовтня 2017, 15:29

Саакашвілі можуть депортувати

Міхеїл Саакашвілі

Міграційна служба відмовила Міхеїлу Саакашвілі в статусі біженця.

Про це повідомляє РБК-Україна. 

Як заявив сьогодні генеральний прокурор України Юрій Луценко, міграційна служба відмовила колишньому голові Одеської обласної державної адміністрації та лідепу "Руху нових сил" Міхеїлу Саакашвілі в статусі біженця.

"Державна міграційна служба відмовила йому у статусі біженця, про яке він написав заяву і пан Саакашвілі, як завжди, до суду з оскарженням цього рішення не звернувся",  заявив Юрій Луценко.

За його словами, Саакашвілі в даний момент має статус особи "без спеціальних обставин, які могли б запобігти його депортації або екстрадиції".

Нагадаємо, Міхеїл Саакашвілі 10 вересня прибув в Україну через пункт пропуску "Шегині". Через його приїзд у Шегинях постраждали 11 поліцейських. А львівська поліція затримала п'ять учасників незаконного перетину кордону у Шегинях, серед яких був і Олександр Бурцев.

А 13 вересня екс-голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі покинув Львів. Наступного дня він розпочав тур містами України, а 17 жовтня у Києві розпочався мітинг з вимогою скасувати депутатську недоторканність, змінити виборче законодавство і створити антикорупційний суд.

До акції долучилися й інші міста, зокрема, у Львові вранці активісти зібралися перед будівлею Львівської ОДА.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.