Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

опалювальний сезон

опалювальний сезон

firtka.if.ua

Понеділок, 30 жовтня 2017, 14:37

Мешканці будинків у трьох районах Львова залишаються без опалення

Станом на сьогодні «Львівтеплоенерго» подає опалення до 1615 споживачів.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Без опалення залишаються 4 будинків через ремонтні роботи у внутрішньобудинковій системі та заборгованість за теплопостачання.

У Галицькому районі із 70 будинків опалення подається до 69 споживачів. Відтак, будинок на вул. Тарнавського, 106а, не отримує опалення через заборгованість за теплопостачання.

У Сихівському районі із 583 будинків опалення отримують 582 споживачів. Без опалення будинок на вул. Литвиненка, 9 через порив у внутрішньобудинковій системі опалення. Порив ліквідовує ЖБК «Медик-1». Після завершення робіт ЛМКП «Львівтеплоенерго» готове відновити подачу опалення до будинку.

У Шевченківському районі із 346 будинків опалення подається до 344 споживачів. Без опалення 2 будинки.

Будинки на вул. Грінченка, 1 та вул. Єрошенка, 20 не отримують опалення через ремонт у внутрішньобудинковій системі опалення. Роботи проводить балансоутримувач будинку. Після завершення робіт ЛМКП «Львівтеплоенерго» готове відновити подачу опалення до будинку.

Нагадаємо, 23 жовтня у Львові відновили опалювальний сезон. Офіційно він стартував 10 жовтня, однак через підвищення температури з 15 жовтня подачу опалення було призупинено.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: