Новини

Економіка

опалювальний сезон

опалювальний сезон

У Львові існує загроза зриву опалювального сезону

Четвер, 23 листопада 2017, 13:21

Держава богує теплопостачальним підприємствам Львова майже 50 млн грн пільг і субсидій.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

За даними у ЛМКП «Львівтеплоенерго», держава не погасила підприємству 41 млн грн пільг і субсидій, нарахованих мешканцям за послуги з теплопостачання.

Натомість у ЛКП «Залізничнетеплоенерго» не відшкодовано 8,5 млн. грн.

«Значна частина наших споживачів отримують пільги і субсидії на послуги з теплопостачання. Станом на 1 листопада ЛМКП «Львівтеплоенерго» не погасили 41 млн грн пільг і субсидій. У ситуації що склалося, не через «Львівтеплоенерго» і не через низький рівень розрахунку наших споживачів, виникає заборгованість за газ перед газовиками, що ставить під загрозу проходження опалювального сезону», – наголосили у ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Як додала заступник директора з економічних питань ЛКП «Залізничнетеплоенерго» Ярослава Єлфімова, підприємство уже надіслало листи в Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Асоціацію «Укртеплоенерго» для вирішення цієї ситуації.

Нагадаємо, 23 жовтня у Львові відновили опалювальний сезон. Офіційно він стартував 10 жовтня, однак через підвищення температури з 15 жовтня подачу опалення було призупинено.

Також уряд вказав на кримінальну відповідальність для голів ОДА та місцевої влади за несвоєчасне підключення до тепла.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.