Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

провалля біля Стебника

провалля біля Стебника

Середа, 29 листопада 2017, 11:511001

Німецька компанія зацікавилася проваллям у Стебнику

Німецька компанія K-UTEC планує провести моніторинг ситуації навколо Стебника.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Сьогодні представники «Тюрінгійської агенції Єропейських програм» Німеччини та її дочірньої компанії K-UTEC, у рамках зустрічі з головою Львівської ОДА Олегом Синюткою, запропонували розробити моніторинг території поблизу рудника № 2 ПАТ «Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал».

«Першим етапом ліквідації проблеми має бути якісний моніторинг ситуації та виявлення і попередження карстових процесів. Тому вкрай важливо почати роботи якнайшвидше, адже відповідно до того, що ми там виявимо, будемо знати яких заходів варто вживати», – зазначив член правління німецької агенції «Тюрінгійська агенція Єропейських програм» Детлеф Ройтер.

Зазначимо, компанія пропонує встановити сейсмічну систему моніторингу з 5-ма точками вимірювання, які здійснюють передачу даних за допомогою Wi-Fi.

Нагадаємо, між містом Стебник і селом Модричі Дрогобицького району в ніч на 30 вересня утворилось провалля. Створення робочої групи з розслідування обвалу облрада Львівщини ініціювала ще наприкінці жовтня.

Крім цього Львівська обласна рада звернулась до уряду з проханням виділити кошти на ліквідацію провалля та вирішити питання з діяльністю "Полімінералу". Депутати також запропонували створити урядову комісію для вирішення проблем, які виникли через роботу "Полімінералу". B уряді це питання є на контролі Мінрегіонбуду. 

На моніторинг ситуації, що проводитимуть фахівці-екологи Івано-Франківського національного інституту нафти і газу, на це виділено з обласного бюджету 1,483 млн грн. Також поблизу утвореного провалля змінили русло річки аби запобігти ймовірним проваллям.

Детальніше про цю ситуацію публікації Варіантів "Провалля під Стебником".

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: