Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

АС у Львові

АС у Львові

Четвер, 30 листопада 2017, 10:27

Синютка вимагає від Садового розібратися із зупинками для міжміських маршруток

Міська влада Львова повинна врегулювати кінцеві зупинки для обласних маршрутів.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Львівська ОДА скерувала лист до Львівської міської ради з вимогою впорядкувати пасажирські перевезення обласних маршрутів у місті.

Зокрема, у листі йдеться, що через анулювання сертифікації кінцевих автостоянок приміського і міжміського транспорту, міська рада забезпечити комфортний доїзд пасажирів та визначити кінцеві зупинки Пустомитівського, Городоцького та Самбірського напрямків.

Як заявив в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв'язку Львівської ОДА Роман Кокотайло, після скасування сертифікації автостанції міська влада Львова зобов'язана вирішити проблему кінцевих автостанцій.

"Відтягувати питання транспортних перевезень та облаштування кінцевих стоянок неможливо. Ця ситуація дає шанс владі міста Львова вирішити болюче питання й для тих, хто щодня з районів Львівщини доїжджає до обласного центру, й для тих, хто гостює у Львові. Забезпечення комфорту для людей повиненно стати пріоритетом мерії", – наголосив Роман Кокотайло.

Зазначимо, ще на початку вересня у Львові мешканці були обурені маршрутним сполученням від автостанції "Західна", куди прибувають автобуси із районів області. Через це Львівська ОДА звернулась до Львівської міськради з вимогою навести лад із пасажирськими перевезеннями у Львові.

Також на сайті Львівської облради з'явилася петиція про перенесення приміських маршруток.

Натамість Львівська міськрада повідомила, що проведе аналіз ситуації, яка склалася із пасажирськими перевезеннями у місті. Було запущено експрес-маршрути від АС "Західна" до приміського вокзалу та збільшено кількість маршруток до 6.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: