Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Культура

Кінотеатр Львів

Кінотеатр Львів

Четвер, 14 грудня 2017, 16:27

УКУ зацікавився кінотеатром "Львів"

Український католицький університет готовий дослідити будівлю, провести там реконструкцію.

Сьогодні комісія комунального майна і приватизації Львівської обласної ради розглянула звернення Українського католицького університету щодо питання реконструкції будівлі кінотеатру "Львів" та використання її як мультифункційного мистецько-культурного центру. Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

ВНЗ у змозі реконструювати будівлю,аби згодом створити там лабораторії, коворкінги. Як вирішили члени комісії комунального майна і приватизації, перш ніж дати конкретну відповідь університету, варто провести публічні обговорення з громадськістю такої пропозиції. 

Вони також взяли до уваги і підтримали рішення комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження  та засобів масової інформації облради від 14 листопада, а саме те, що університет зможе проводити тут реконструкцію та у подальшому використовувати будівлю на умовах збереження цільового призначення закладу і врахування пропозицій, напрацьованих за результатами проведення конкурсу на кращу концепцію функціонування кінотеатру.

Зазначимо, кінотеатр "Львів" є у занедбаному стані. Жодних коштів із місцевого бюджету заклад не отримує, відтак перебуває на самоутриманні.

Тому ще наприкінці 2015 року Львівська обласна рада оголосила конкурс проектів із відновлення кінотеатру. У лютому цього року визначили кращим проект директора Палацу мистецтв Юрія Гнатковського на реалізацію якого потрібно було майже 2 мільйони доларів.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: