Новини

Соціум

провалля у Стебнику

провалля у Стебнику

Понеділок, 18 грудня 2017, 11:21449

Через провалля біля Стебника на Дрогобиччині збудують новий колектор

Також планують винести за межі небезпечної ділянки магістральний водогон Гірне – Дрогобич.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

За результатами засідання робочої групи щодо напрацювання заходів із забезпечення екологічної рівноваги на території Стебницького калійного родовища, КП «Дрогобичводоканал» має укласти угоду з спеціалізованою організацією на розробку гірничо-геологічного обґрунтування щодо підготовки альтернативних ділянок для виносу магістрального водогону Гірне – Дрогобич.

Також було вирішено збудувати напірний каналізаційний колектор від районної каналізаційної станції Стебника до районних каналізаційних очисних споруд.

Нагадаємо, між містом Стебник і селом Модричі Дрогобицького району в ніч на 30 вересня утворилось провалля. Створення робочої групи з розслідування обвалу ініціювала облрада наприкінці жовтня.

Крім цього Львівська обласна рада звернулась до уряду з проханням виділити кошти на ліквідацію провалля та вирішити питання з діяльністю "Полімінералу". Депутати також запропонували створити урядову комісію для вирішення проблем, які виникли через роботу "Полімінералу".

На моніторинг ситуації, що проводитимуть фахівці-екологи Івано-Франківського національного інституту нафти і газу, виділено з обласного бюджету 1,483 млн грн. Також поблизу утвореного провалля змінили русло річки аби запобігти ймовірним проваллям.

Детальніше про цю ситуацію публікації Варіантів "Провалля під Стебником".

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: