Новини

Соціум

пункт пропуску

пункт пропуску

Мітингувальники розблокували Шегині

Середа, 10 січня 2018, 14:20

Близько 14:00 год. "човники" завершили свій протест у пункті пропуску "Шегині", а мітинг у Раві-Руській обіцяють закінчити до 15:00 год.

Про це Варіантам повідомила речниця патрульної поліції у Львівській області Катерина Рибій.

Сьогодні, близько 14:00 год., так звані "човники", які сьогодні вранці перекрили рух у пункті пропуску "Шегині" через нові податкові обмеження на часте ввезення товарів з-за кордону, завершили свій протест.

"У Шегинях рух відновлено, мітингувальники розійшлись", – зазначила Катерина Рибій.

"Човники" своїм протестом також вранці заблокували роботу у пункті пропуску "Рава-Руська", однак наразі їхній мітинг продовжується. Прикордонники пропускають через кордон по 5 автівок.

Щодо протесту людей у с. Роснівка, що за 10 км перед Краківцем, то, за словами Катерини Рибій, мітинг триватиме до 15:00 год. Опісля роботу пунку пропуску повністю відновлять.

Зазначимо, вперше "човники" перекрили пункт пропуску "Рава-Руська–Гребенне" 4 січня.

Як розповіла Варіантам вчора очільниця "Асоціації платників податків України у Львівській області" Лілія Долінська, внесені зміни до Митного кодексу скоротили кількість нелегальних товарів, ввезених з-за кордону так званими "човниками", а також зменшили черги на кордоні з Польщею. 

Нагадаємо, з 1 січня 2018 року в Україні набрав чинності закон про податкові обмеження на часте ввезення товарів з-за кордону. Тепер правила безмитного ввезення товарів в ручному або супровідному багажі сумою до 500 євро (в аеропортах до 1000 євро) і з вагою до 50 кг діятимуть для тих, хто був відсутній в Україні понад 24 години і в'їжджає в країну не частіше, ніж раз на 72 години. 

При більш частому в'їзді без податків можна ввезти товари на суму тільки до 50 євро.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.