Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Соціум

львівські маршрутки

П'ятниця, 12 січня 2018, 12:30

У Львові визначились, скільки компенсовуватимуть грошей за проїзд пільговиків у транспорті

львівські маршрутки

У Львівській міськраді затвердили нові коефіцієнти перевезень пільговиків у міському транспорті, відповідно до яких перевізникам виплачуватимуть компенсації.

Сьогодні, 12 січня, виконавчий комітет Львівської міської затвердив граничні коефіцієнти співвідношення кількості безплатно перевезених пасажирів до пасажирів, які оплачують проїзд у громадському транспорті Львова.

Про це передає кореспондент Варіантів.

Згідно з проектом рішення, міськрада встановила коефіцієнт пільговиків у львівських маршрутках 0,59, в електротранспорті – 1,09.

"Відповідно до даних статистики, наприкінці минулого року виконком прийняв рішення, згідно з яким ми будемо замовниками послуги з визначення пасажиропотоків та стратегії розвитку громадського транспорту Львова. Поки цю стратегію розроблятимуть, за основу ми взяли ці коефіцієнти. Коефіцієнт 0,59 – це приблизно 34-37% пільговиків (у маршрутках, – ред.)", – пояснив в.о. начальника управління транспорту Львівської міськради Олег Партика.

За його словами, на основі затверджених коефіцієнтів перевізникам виплачуватимуть компенсації за пільгові перевезення у міському транспорті.

Зазначимо, у Львові сьогодні є 24 категорії пільговиків. А за даними 2016 року, понад 60% львів'ян користуються пільгами в міському транспорті.

Наприкінці 2017 року міський голова Львова заявив, що міська рада взагалі не отримувала коштів на виплату перевізникам компенсацій за пільговиків. Тому у міськраді думали над тим, аби пільговики платили за проїзд у львівських маршрутках 2 грн.

Нагадаємо, перевізники Львова подають у суд на міську раду, оскільки не отримали компенсацій за пільговиків ще за 2016 рік.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.