Новини

Політика

ЛАЗ

ЛАЗ

Четвер, 25 січня 2018, 13:37786

Львівські депутати відклали розгляд долі ЛАЗу на тиждень

Сьогодні депутати міськради перенесли на тиждень розгляд питання про ситуацію, яка виникла довкола Львівського автобусного заводу.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні, 25 січня, під час сесії Львівської міської ради депутати заслухають інформацію щодо ситуації зі Львівським автобусним заводом, втім приймуть рішення лише через тиждень.

"Вчора ми мали зустріч з учасниками АТО, працівниками АТП-1 і ми обговорювали питання по ЛАЗу. Ми ухвалу підготували, але вона ще потребує доопрацювання. На тиждень часу перенесемо розгляд. Були всі керівники фракцій і ми домовилися спільно про перенесення", – заявив міський голова Львова Андрій Садовий.

Також сьогодні депутати міської ради звернулися до Генпрокурора Юрія Луцнка та Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова щодо належного розслідування незаконного відчуження майна ЛАЗуі захисту інтересів держави.

"Дякую депутатам, що підтримали звернення до Генпрокуратури. Треба поставити крапку, бо цей завод вкрали в держави, і його треба повернути", – додав Андрій Садовий.

Нагадаємо, вчора Андрій Садовий повідомив, що борг міста перед ЛАЗом за придбані ще 2010 році автобуси викупила компанія з управління активами. І вона готова виплачувати кошти працівникам заводу, які мають заборгованість із зарплати.

Також Садовий наголосив, що борг міськрада збиралась виплатити, проте мер переживав, аби гроші не "потрапили у погані руки".

Нагадаємо, восени 2017 рокульвівські депутати погодили відшкодування ТзОВ "Оптимум Фактор" 20 млн грн, які заборгував фірмі ліквідований ЛАЗ. Йдеться про відшкодування за придбання уже ліквідованим ТОВ "Львівські автобусні заводи" нових автобусів до Євро-2012.

Зазначимо, однією із власників цієї фірми є Таїсія Саніна, дружина власника збанкрутілого ЛАЗу, російського бізнесмена Ігоря Чуркіна. Через заплановану виплату грошей росіянам у Львові протестували активісти, проти також виступили деякі депутати обласної ради.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: