Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

дамба на озері інфльтратів

дамба на озері інфльтратів

П'ятниця, 2 лютого 2018, 12:13

Озера інфільтратів на Грибовицькому сміттєзвалищі оглянуть чиновники

5 лютого робоча група проведе обстеження дамби на відстійнику інфільтратів, та як Львівська міська рада не надала підтверджуючих документів про проведення робіт із її укріплення.

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної держадміністрації.

Таке рішення прийняли сьогодні, 2 лютого, під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Львівська міська рада не виконує рішення комісії ТЕБ і НС щодо збереження природоохоронного законодавства та щодо усунень порушень. Державній екологічній інспекції доручено провести перевірку ЛКП "Збиранка", щодо виконання приписів та рішень комісії ТЕБ і НС.

За словами керівника екоінспекції Миколи Маланича, у грудні минулого року Державну екологічну інспекцію не допустили  на сміттєзвалище для перевірки.

У вівторок, 6 лютого, відбудеться наступне засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій щодо результатів перевірки.

Нагадаємо, рік тому Грибовицьке сміттєзвалище відвідав  віце-прем'єр-міністр Володимир Кістіон і наголосив на важливості негайного вирішення двох питань: робота з інфільтратами та підсилення дамби. Тоді ж стало відомо про проведення стабілізаціних робіт на сміттєзвалищі.

Згодом міністр еколлогії та природних ресурсів Остап Семерак заявив, що на полігоні у Грибовичах роботи здійснюються повільно, без проектної документації, без екологічної експертизи.

Додамо, що ЛКП "Збиранка" укріплює аварійну дамбу на Грибовицькому сміттєзвалищі землею із піском, посилаючись на документи 2013 року.

Усі необхідні роботи на Грибовицькому сміттєзвалищі провдяться відповідно до проекту рекультивації 2013 року.

 

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.