Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Лицарі міста

Лицарі міста

facebook.com/ukrainiancityknights/

Середа, 7 лютого 2018, 17:02

У Львові діють "Лицарі міста"

Групи молодих людей, що називають себе "Лицарями міста", організовуються через онлайн-сервіс Telegram та виходять на патрулювання вулиць.

Про це повідомляє УНІАН.

У декількох містах України (Дніпро, Львів, Вінниця, Луцьк, Кременчук) з'явилися групи активістів, які патрулюють вулиці і привчають людей застосовуючи силу. Групи молодих людей, які називають себе "Лицарі міста", організовуються через канал в онлайн-сервісі Telegram. Там же вони викладають звіти про своє патрулювання, супроводжуючи їх відеозаписами. Як зазначено на каналі, мета організації – боротьба проти негативних соціальних явищ: дебошири, алкоголіки, наркомани, закладчики, грабіжники, феєрверки, цигани і так далі.

Підкреслюється, що одним із принципів дії "Лицарів" є законність. У більшості випадків активісти шукають на вулицях громадян, які розпивають алкоголь або кидають на землю недопалки від цигарок.  вимагають від особи припинити безлад, а якщо вона відмовляється – переходять до образ, ймовірні також конфлікти із застосуванням сили. 

Додамо,що громадське формування "Національні дружини" оголосило про початок діяльності з правопорядку на вулицях міст України, зокрема і у Львові.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.