Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Андрій Садовий

П'ятниця, 9 лютого 2018, 16:12

Садовий хоче купити рештки Львівського автобусного заводу

Андрій Садовий

У намірах міського голови Львова є відновлення роботи ЛАЗу.

Про це йдеться у проекті ухвали, що оприлюднена у порядку денному сесії Львівської міської ради, що запланована на 15 лютого.

У документі йдеться, що Львівська міська рада планує визнати за доцільне відновлення роботи Львівського автобусного заводу.
Для цього заплановано надати згоду на придбання об’єктів, які входили до цілісного майнового комплексу  Львівського автобусного заводу.

Також для відновлення роботи заводу збираються створити інвестиційний проекту "Львів ЛАЗ".

У випадку підтримки рішення депутатами ЛМР департаменту фінансової політики доручать вишукати кошти у міському бюджеті Львова на придбання об’єктів, що входили до цілісного майнового комплексу Львівського автобусного заводу (240 рухомих і нерухомих об'єктів).

Нагадаємо, міська рада має 20 млн грн боргу перед Львівським автобусним заводом за придбані ще у 2010 році автобуси для комунального АТП-1. Нещодавно міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що суд вже арештував всі автобуси АТП-1, а не лише ті, які придбали у ЛАЗу. Відтак це може паралізувати транспортну систему Львова.

Львівська міськрада має відшкодувати 20 млн грн товариству з обмеженою відповідальністю "Оптимум Фактор", які, у свою чергу, заборгував йому ліквідований ЛАЗ.

Зазначимо, однією із власників цієї фірми "Оптимум Фактор" є Таїсія Саніна, дружина власника збанкрутілого ЛАЗу, російського бізнесмена Ігоря Чуркіна. Через це у Львові протестували активісти, проти також виступили деякі депутати обласної ради.

Додамо, що голова Львівської облдержадміністрації створив  робочу групу, що  здійснює правовий аналіз проектів ухвал Львівської міської ради щодо врегулювання ситуації з Львівським автобусним заводом. Він закликав  депутатів міської ради не виділяти гроші компанії дружини російського бізнесмена Ігоря Чуркіна для погашення заборгованості за автобуси для АТП-1. Також депутати ЛМР міськради звернулися до Генпрокурора та Міністра внутрішніх справ щодо незаконного відчуження майна Львівського автобусного заводу.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.