Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

снопківський парк

П'ятниця, 2 березня 2018, 11:40

Львівська міськрада виділила 300 тисяч на ремонт сходів у Снопківському парку

снопківський парк

На природоохоронні заходи у Львові міськрада сьогодні виділила трохи більше, ніж 2 млн грн.

Сьогодні, 2 березня, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив перелік природоохоронних заходів, які фінансуватимуться коштом загального фонду міського бюджету Львова у 2018 році.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Загалом у затвердженому переліку – 11 природоохоронних заходів, які здійснюватимуть у місті цьогоріч. Обсяг їхнього фінансування становить більше 2 млн грн.

Серед природоохоронних заходів є поточний ремонт сходів у парку "Снопківський". На це з бюджету Львова виділили 300 000 грн.

Також у парку ім. Івана Франка ЛКП "Зелений Львів" має відремонтувати огорожу. Для цього комунальникам виділили 50 000 грн.

Ще 50 000 грн скерують на виготовлення та встановлення єдиних державних знаків та аншлагів на території ландшафтного заказника "Торфовище Білогорща".

Варіанти подають повний перелік затверджених природоохоронних заходів:

Нагадаємо, на території парку ім. І. Франка хочуть звести підземний паркінг.

Втім керівництво ЛНУ ім. І. Франка виступило проти будівництва, адже проект підземного паркінгу охоплював ще й реконструкцію площі перед вишом та вул. Університетської.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.