Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

львівські маршрутки

львівські маршрутки

Середа, 18 квітня 2018, 16:17

Міськрада Львова виділила 100 млн грн для закупівлі нових автобусів

За ці кошти для міста планують придбати 150 12-метрових автобусів.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні виконавчий комітет Львівської міськради схвалили зміни до переліку об’єктів, видатки на які проводитимуться за рахунок коштів бюджету розвитку Львова-2018.

Зокрема, з бюджету виділили 100 млн 346 тис грн на АТП №1 для придбання 150-ти 12-метрових автобусів, а також ще 5 млн грн – для ЛКП «Львівелектротранс».

Зазначимо, станом на сьогодні у місті курсує приблизно 620 одиниць транспорту, з них приблизно 25% – великі автобуси. Однак місту потрібно близько 800 одиниць техніки для нормального функціонування транспортної системи. Саме тому міськрада планує цього року придбати 150 автобусів, 50 тролейбусів і 30 трамваїв. 

Додамо, у лютому Львівська міська рада погодила створення АТП №2, оскільки робота АТП №1 зараз є фактично заблокованою через борги перед ЛАЗом. Станом на сьогодні суд вже арештував всі автобуси АТП-1, а не лише ті, які придбали у ЛАЗу в 2010 році. А на початку квітня Львівська міськрада передбачила 143 млн грн для статутного фонду АТП №1.

Нагадаємо, у березні на сесії Львівської міської ради депутати підтримали електронну петицію щодо відмови від маршруток та переходу на електротранспорт і зручні автобуси. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.