Новини

Політика

кінопалац ім. О. Довженка

кінопалац ім. О. Довженка

Четвер, 26 квітня 2018, 16:00860

Міськрада Львова виділили більше 300 000 гривень для мистецьких центрів Довженка і Супутника

Всі кошти скерують як внески до статутних капіталів цих комунальних підприємств.

Про це йдеться у розпорядженні міського голови Львова Андрія Садового №168 від 25 квітня.

Андрій Садовий розпорядився виділити з бюджету розвитку Львова 305 997,60 грн для ЛКП "Культурно-освітній центр ім. О. Довженка" і ЛКП "Культурно-мистецький центр "Супутник".

"Управлінню фінансів департаменту фінансової політики провести фінансування за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова управлінню культури департаменту розвитку – в сумі 305 997,60 грн", – йдеться у документі.

Кошти передбачені як внески до статутного капіталу ЛКП "Культурно-освітній центр ім. О. Довженка" – 300 000 грн та ЛКП "Культурно-мистецький центр "Супутник" – 5 997,60 грн.

Контроль за виконанням даного розпорядження покладено на заступника міського голови з фінансово-економічних питань Геннадія Васьківа.

Нагадаємо, у березні оголосили конкурс на посаду директора кіноцентру Довженка. Зараз на цю посаду претендують двоє кандидатів.

Також на початку квітня у культурно-освітньому центрі ім. О.Довженка виявили порушення вимог пожежної безпеки, внаслідок чого є ризик закриття закладу.

А нещодавно працівники Служби безпеки України провели обшук в мистецькому центрі "Супутник", – директор закладу перебуває у слідчому управлінні СБУ із підозрою у хабарництві.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: