Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

вул. Чмоли

вул. Чмоли

Вівторок, 12 червня 2018, 17:02

Міськрада незаконно виділила ділянку у Львові під будівництво автостоянки

Земельна ділянка знаходиться на вул. І. Чмоли, 1.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Господарський суд Львівської області залишив без змін постанову Львівського апеляційного господарського суду про визнання недійсним рішення Львівської міськради про надання в оренду земельну ділянку площею 0,1066 га і вартістю понад 2 млн грн на вул. І.Чмоли, 1 для влаштування і обслуговування гостьової автостоянки.

Як зазначили у прокуратурі, міськрада надала в оренду ділянку без проведення торгів, що є порушенням закону, а також ділянка належить до земель транспорту і зв’язку і не може використовуватись для житлової та громадської забудови.  

"Незважаючи на це, ухвалами Львівської міської ради та договором оренди, спірну земельну ділянку, всупереч вимогам ст.ст. 19, 20 Земельного кодексу України, одночасно віднесено до двох різних категорій – земель житлової та громадської забудови, а також земель транспорту і зв’язку", – додали у поркуратурі.

Наразі землю повернуто у власність Львівській міськраді.

Нагадаємо, у січні цього року міськрада надала ТзОВ "Девелопленд Груп" в оренду ділянку площею 4,5393 га на вул. І.Чмоли, 1 для зведення громадського центру, що входитиме в комплекс ІТ-парку.

Також у липні 2017 року Львівська міська рада вже надала дозвіл ТзОВ "Девелопленд Груп" на зведення торгово-громадського комплексу на вул. Стрийській – І. Чмоли. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.