Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Грибовицьке сміттєзвалище

Грибовицьке сміттєзвалище

Середа, 13 червня 2018, 10:49

На Грибовицькому сміттєзвалищі стартували роботи із буріння свердловин

Завдяки цим свердловинам планують визначити кількість біогазу на сміттєзвалищі.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як заявив в.о. директора департаменту з питань поводження з відходами міськради Сергій Сало, станом на сьогодні на полігоні твердих побутових відходів у селі Великі Грибовичі тривають роботи з облаштування 15 пілотних свердловин для визначення кількісних і якісних характеристики біогазу та динаміки його утворення.

Усі роботи проводить підрядна організація ТОВ «Науково-виробнича фірма «ІНГАЗ», яка виграла у тендері.

«Проводяться роботи по бурінню 15 моніторингових свердловин, глибиною до 20-25 метрів, діаметром 600 мм. Ці роботи проводяться з метою прийняття правильного рішення, яке буде закладене в комплексному проекті рекультивації полігону. А саме на основі отриманих результатів зможемо визначити, що робити з біогазом», – наголосив Сергій Сало.

За його словами, буріння проводять за рекомендаціями французької компанії Egis.

Нагадаємо, Львівська міськрада оголосила конкурс на очистку фільтратів що накопичились на Грибовицькому сміттєзвалищі, а вартість становитиме орієнтовно 8 млн грн.

Також у травні ЛКП "Збиранка" провело тендер на реконструкцію Грибовицького сміттєзвалища щодо першочергових заходів з попередження надзвичайних ситуацій, ліквідації негативних наслідків аварії на землях Малехівської сільської ради. Переможцем обрали ТОВ "БК "Сучасні будівельні рішення", фірма запропонувала ціну у 22 099 999,99 грн.

Як заявляв раніше директор ЛКП "Зелене місто" Вадим Ноздря, провести рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища планують за 10 млн євро.

Додамо, минулого року інфільтрат з Грибовицького сміттєзвалища вирішили  відкачувати у каналізацію Львова.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.