Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Грибовицьке сміттєзвалище

Грибовицьке сміттєзвалище

Четвер, 1 лютого 2018, 15:16

Рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища розпочнуть у березні

Провести рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища планують за 10 млн євро.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Розпочати рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища у Львівській міськраді планують вже в березні, а влітку хочуть приступити до будівництва сміттєпереробного комплексу.

"На роботи по сміттєпереробному комплексу та рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища у нас передбачено 35 млн євро: 25 млн – кредитні кошти, 10 млн – грантові. Зокрема, 25 млн євро передбачені на будівництво заводу, а інші 10 млн – безпосередньо на рекультивацію нашого полігону", – розповів директор ЛКП "Зелене місто" Вадим Ноздря.

Станом на сьогодні у міськраді провели тендер на будівництво 18 свердловин для майбутньої повної дегазації Грибовицького сміттєзвалища. Уже є переможець, підписано угоду, проектанти працюють над проектом.

Зазначимо, 25 січня на пленарному засіданні Львівської міської ради депутати затвердили ділянку на вул. Пластовій, 13 для будівництва сміттєпереробного комплексу.

Ділянка, на якій зведуть сміттєпереробний комплекс, належала ЛМКП "Львівводоканал", відтак її вилучили з користування підприємства.

Нагадаємо, наприкінці червня минулого року мешканці сіл Муроване та Сороки-Львівські написали звернення до депутата свого виборчого округу Львіської обласної ради з проханням інціювати звернення до Львівської обласної ради та Львівської міської ради з вимогою не допустити будівництво сміттєспалювально комплексу на території ТЕЦ-2 на вул Пластовій. Нещодавно його оприлюднили  на сесії облради.

Цю ділянку під будівництво заводу запропонувала французька компанія Egis, що працювала над проектом стратегії поводження зі сміттям у Львові.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.