Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

спорткомплекс на Сихові

спорткомплекс на Сихові

city-adm.lviv.ua

Середа, 18 липня 2018, 14:00

Міськрада виділила більше мільйона гривень на проектну документацію спорткомплексу на Сихові

Кошторис проекту становить 1,3 млн грн.

Про це йдеться у розпорядженні міського голови Львова Андрія Садового №347 від 9 липня 2018 року.

Андрій Садовий розпорядився виділити 1 399 681,10 грн з бюджету Львова для оплати виконаних робіт щодо розробки проектної документації із будівництва спорткомплексу та Сихові та меморіалу Героям Небесної Сотні.

"Управлінню архітектури та урбаністики департаменту містобудування перерахувати кошти у 1 399 681,10 грн для оплати виконаних робіт на об’єктах", – йдеться у розпорядженні.

Зокрема, із цієї суми 1 350 619,90 грн передбачено на розробку та виготовлення проектно-кошторисної документації, проектно-вишукувальних, геологічно-вишукувальних і геодезично-вишукувальних робіт із будівництва палацу спорту на Сихові. 

Додамо, Всеукраїнський архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію спорткомплексу на Сихові завершився восени 2017 року. Площа земельної ділянки, виділеної під його будівництво складає 14,6 тис м² і є між ТЦ "ВАМ", ТЦ "Інтерсіті" і парком Івана-Павла ІІ на Сихові.

Натомість виготовлення проектно-кошторисної документації із реконструкції скверу на вул. М. Кривоноса та встановлення пам’ятника-меморіалу й облаштування громадського  простору з вшанування пам’яті героїв Небесної сотні у Львові коштує 16 213,20 грн.

Ще 32 848 грн передбачено для придбання обладнання та предметів довгострокового користування.

Нагадаємо, у лютому цього року міськрада затвердила містобудівну документацію для будівництва меморіалу героям Небесної сотні. Будівництво меморіалу Небесної Сотні планують завершити до кінця 2018 року. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.