Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

провалля біля Стебника

провалля біля Стебника

Середа, 18 липня 2018, 14:34

На ліквідацію одного із наслідків стебницького провалля виділили 20 мільйонів

Уряд виділив 20,5 млн грн для перенесення водогону через просідання землі поблизу Стебника.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Сьогодні на засіданні уряд прийняв рішення виділити Львівській ОДА 20,5 млн грн для перенесення магістрального водогону "Гірне – Дрогобич", щоб запобігти його пошкодженню через збільшення сейсмічної активності у районі провалля біля Стебника у Дрогобицькому районі.

Водогін постачає воду для близько 60 тисяч осіб, які мешкають у Дрогобичі, селах Модричі, Раневичі, Почаєвичі та Михайлевичі.

Кошти будуть виділені Львівській обласній державній адміністрації з державного матеріального резерву.

Також уряд також доручив облдержадміністрації затвердити перелік витрат, пов’язаних із перенесенням вдогону.

Нагадаємо, у ніч на 30 вересня 2017 року між Стебником і селом Модричами Дрогобицького району виник карстовий провал породи і землетрус. Внаслідок цього утворилось велике провалля. Причиною його виникнення є невиконання заходів консервації рудника № 2 ПАТ "Стебницьке гірничо-хімічне підприємство "Полімінерал", що спричинило руйнування ціликів.

Внаслідок провалля виникло три першочергові питання: перенесення водогону "Гірне-Дрогобич", перенесення лінії електропередач, перенесення дороги Дрогобич-Трускавець. Створення робочої групи з розслідування обвалу ініціювала облрада наприкінці жовтня. B уряді це питання є на контролі Мінрегіонбуду.

Раніше у Львівській ОДА оприлюднили приблизні вартість і тривалість робіт з відновлення водогону, ЛЕП і дороги, що у зоні карстових провалів поблизу Стебника.

Також у квітні цього року навколо Стебницького калійного родовища встановили додаткове обладнання, щоб контролювати сейсмічну активність.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.