Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

фейк про Гриценка

фейк про Гриценка

begemot.media

П'ятниця, 3 серпня 2018, 21:44

Громадянська позиція на Львівщині промоніторить та покарає ЗМІ, які обмовляють Гриценка

Львівська обласна організація Громадянської позиції промоніторить та прослідкує за фейками про її лідера Анатолія Гриценка. 

Останнім часом в інформаційному просторі все частіше з’являються вигадані, спотворені та наскрізь фальшиві факти із життя і діяльності Анатолія Гриценка.

Про це повідомила прес-служба ЛОО Громадянська позиція.

Очевидно, що така порція бруду викликана високою довірою виборців до лідера «Громадянської позиції». Він упевнено утвердився на чільних місцях президентських рейтингів, здобув репутацію людини, яка шанує закон і сповідує тверді моральні принципи, тож опонентам не залишається нічого іншого, аніж вдаватися до брехні, - йдеться у повидомленні. 

«Чорний піар» проти лідера ГП поширюють навіть у районних газетах, де за 3000 грн. роблять спроби розмістити абсурдні за своїм змістом тексти про Анатолія Гриценка, просто не сумісні із його політичною діяльністю та світоглядом, - стверджує прес-служба ЛОО Громадянська позиція.

"Виборчі кампанії кожна команда будує по-своєму. Команда «Громадянської позиці», як і її лідер, з самого початку традиційно працює на засадах правди, справедливості та прозорості. Проте ми свідомі, що є й такі, хто звик будувати свої політичні рейтинги на суцільній брехні і маніпуляціях фактів. Ми цього не дозволимо. Суспільство змінилось, утвердились інші, справжні цінності, тож на брудних технологіях ніхто далеко не заїде! Кожен наклеп отримає заслужену оцінку Феміди і суспільства", - заявляє ЛОО Громадянська позіція. 

ЛОО «Громадянської позиції» ретельно моніторитиме та слідкуватиме за подібного роду інформаційними викидами. Ми будемо вголос називати ЗМІ, які за гроші оприлюднюють брехливу інформацію про Анатолія Гриценка та партію «Громадянська позиція». Також будемо публічно та аргументовано викриватимемо замовників цих наклепів, - сказано у повідомлені. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.