Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

АВЕ Львів

АВЕ Львів

П'ятниця, 14 вересня 2018, 09:59

АВЕ Львів продовжує шукати місце для перевантаження сміття

Компанія отримала дозвіл ще 10 днів перевантажувати на околиці Львова сміття з сміттєвозів на великі вантажівки.

Відповідне рішення сьогодні погодив виконавчий комітет Львівської міської ради, – повідомляє кореспондент Варіантів.

Компанія ще як мінімум 10 днів перевантажуватиме на вулиці Північній сміття з сміттєвозів на великогабаритні вантажівки з подальшим вивозом його на сміттєзвалища області.

Аби пояснити ситуацію з пошуком нового місця перевантаження за межами Львова, на засідання виконкому прийшов директор компанії Олег Гайовишин. Він доповів:

"Ми вели переговори з селом Старий Яричів Кам'янка-Бузького району. Провели громадські слухання, куди прийшло близько 300 людей. Громада категорично проти, – погрожувала перекривати трасу "Київ-Чоп". Хоча і районна адміністрація розуміє ситуацію, але з громаою порозуміння поки що немає. Відтак нам потрібен час аби знайти інше місце для перевантаження сміття."

Гайовишин підкреслив, що місце на вулиці Північній, де компанія раніше перевантажувала сміття є у задовільному стані: проведена рекультивація, нема перебільшення норми накопичення сміття, перевантаження сміття здійснюється "з коліс на колеса". Також ситуація з перевантаженням там контролює "Муніципалльна варта".

Він також просив дозволу перевантажувати сміття довше, приблизно до місяця часу, однак члени виконкому відмовила обґрунтувавши тим, що у випадку такої потреби через 10 днів у Львівській міській раді зможуть знову розглянути звернення компанії. 

Нагадаємо, з 1 вересня у Львові на вул. Північній, 1, де є пункт для перевантаження сміття, встановлені огорожа та шлагбаум, щоб припинити завіз сміття на цю територію. 5 вересня компанії дозволили  перевантажувати сміття тут ще 10 днів, аби за цей час знайти інше місця для перевантаження.

Наприкінці серпня пункт перевантаження сміття на вулиці Північній повністю очистили. Раніше виконавчий комітет Львівсьої міськради вирішив, що до 31 серпня діяльність із перевантаження сміття на вул. Північній мусить бути припинена. 

Через це звалище сміття був ризик для нормальних зльоту і посадки літаків. Зокрема, 24 липня з технічних причин скасували авірейси до Єгипту: в Хургаду, Шарм-ель-Шейх.

Додамо, ще у серпні 2017 року перевізник "АВЕ-Львів" визнав свою неспроможність у повноцінному вивозі сміття зі Львова. Відтак Львівська ОДА запропонувала компанії відмовитися від обслуговування частини сміттєвих майданчиків та передати їх іншим перевізникам.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.