Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

електротранспорт

П'ятниця, 21 вересня 2018, 15:50

У вересні Садовий передбачив більше 4 мільйони на електротранспорт Львова

електротранспорт

Всі кошти скерували як внески до статутного капіталу комунального підприємства "Львівелектротранс".

Про це йдеться у розпорядженнях міського голови Львова Андрія Садового №486 та №485 від 18 вересня 2018 року.

Андрій Садовий розпорядився виділити з бюджету розвитку Львова 4,2 млн грн для ЛКП "Львівелектротранс", додамо, протягом серпня підприємство уже отримало більше 45 млн грн.

"Управлінню фінансів департаменту фінансової політики провести фінансування за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова управління транспорту департаменту житлового господарства та інфраструктури – в сумі 4 289 000 грн і 700 000 грн", – йдеться у документах.

Кошти передбачені як внески до статутного капіталу підприємства. Контроль за виконанням розпорядження поклали на заступника міського голови з фінансово-економічних питань Геннадія Васьківа.

Нагадаємо, Андрій Садовий виділяв підприємству у квітні більше 6 млн грн, а у липні – 5,4 млн грн і 3,4 млн грн, на початку серпня – 1,3 млн грн і 5 млн грн, наприкінці місяця – 4,1 млн грн4,8 млн грн і 30 млн грн. У вересні – 3,2 млн грн.

Додамо, до жовтня цього року Львів має отримати усі 30 вживаних трамваїв з Берліна, які придбав за 800 тисяч євро. Перші три трамваї привезли до Львова у середині серпня.

Також прокуратура підозрює чиновників у закупівлі неадаптованих для Львова трамваїв і відкрила кримінальне провадження. Внаслідок цього "Львівелектротранс" оголосив закупівлю на ремонт візків для вживаних трамваїв, що куплені в Берліна.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.