Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

перинатальний центр у Львові

перинатальний центр у Львові

Вівторок, 2 жовтня 2018, 15:39

На території перинатального центру у Львові облаштують сучасну автостоянку

Наразі тут тривають підготовчі роботи.

Про це повідомила прес-служба Львівської облдержадміністрації.

У рамках реконструкції другого корпусу перинатального центру на вул. Дж. Вашингтона, 6 у Львові, на території лікарні облаштують автостоянку.

Також після реконструкції тут запрацює 3 корпус ЛОКПЦ, де обладнають 2 гінекологічні відділення, консультативно-поліклінічне відділення, відділення патології вагітності та фізіотерапевтичний кабінет.

Нагадаємо, у вересні перинатальний центр отримав 15 млн грн на завершення ремонтних робіт. Загалом на відновлення цього корпусу з бюджету цьогоріч передбачена субвенція у понад 30 млн грн.

Крім цього, нещодавно Львівська обласна рада оголосила, що передає в оренду одне із приміщень перинатального центру. 

Додамо, Львівський обласний перинатальний центр закрили на реконструкцію у 2013 році. Першу чергу центру урочисто відкрив 20 квітня президент Петро Порошенко, однак опісля виявилося, що заклад все ще не готовий приймати пацієнтів. Прийом породіль тут відновили з 22 червня.

А у травні виконувачем обов'язків головного лікаря перинатального центру став Ігор Потапов, головний акушер-гінеколог Львівської області, через те, що конкурсна комісія не змогла обрати директора КЗ ЛОР "Львівський обласний клінічний перинатальний центр".

10 вересня тут народилася тисячна дитина.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.