Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Енергія-Новояворівськ

Енергія-Новояворівськ

informator.news

Середа, 24 жовтня 2018, 11:43

Нафтогаз домовився про постачання газу до теплопідприємств братів Дубневичів

ПП "Гарант Енерго М" уклав договір із НАК "Нафтогаз України" про постачання газу до Новояворівської і Новороздільської ТЕЦ.

Про це повідомила прес-служба Національного корупційного бюро України.

Вчора НАК "Нафтогаз України" та обраний АРМА управитель Новояворівської і Новороздільської ТЕЦ ПП "Гарант Енерго М" уклали договір, за яким "Нафтогаз" постачатиме газ цим ТЕЦ для подальшого виробництва теплової енергії населенню. 

Відтак, у НАБУ наголосили, що теплопостачання мешканцям міст і сіл, які залежать від цих ТЕЦ, планують подали уже найближчим часом.

Нагадаємо, у січні цього року НАБУ затримало у Львові чотирьох посадових осіб ТОВ "Енергія-Новий Розділ", ТОВ "Енергія-Новояворівськ" та ТОВ "Енергія" за підозрою в заволодінні понад 300 млн м³ природного газу НАК "Нафтогаз України" на суму понад 1,4 млрд грн.

Кінцевими бенефіціарами всіх трьох компаній є народні депутати від Блоку Петра Порошенка брати Ярослав і Богдан Дубневичі.

У серпні цього року Новояворівська та Новороздільська ТЕЦ тимчасово перейшли до Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманих від корупційних та інших злочинів. А Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, видала ліцензію на постачання газу цим підприємствам, щоб вони змогли підготуватися до опалювального сезону.

Станом на 18 жовтня Новояворівська та Новороздільська ТЕЦ були ще не готові до опалювального сезону.

Додамо, Богдан та Ярослав Дубневичі подали скарги до Солом’янського районного суду міста Києва про зняття арешту з Новояворівської і Новороздільської ТЕЦ.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.