Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

брати Дубневичі

брати Дубневичі

П'ятниця, 9 листопада 2018, 16:00

Дубневичі отримали 10 га лісів на території львівської Швейцарії

Уряд виділив братам Дубневичам в оренду майже 10 га лісів поблизу Львова для розширення Сихівського кар'єру піску.

Про це йдеться у розпорядженні Кабінету міністрів України № 800-р від 31 жовтня 2018 року.

Уряд прийняв рішення передати в оренду ТзОВ "Агропромислове підприємство "Львівське" земельну ділянку з лісом у Пустомитівському районі, площею 9,9826 га, що належала держпідприємсту "Львівське лісове господарство" для розширення Сихівського кар'єру піску.

"Вилучити з постійного користування ДП "Львівське лісове господарство" земельну ділянку (ліси) площею 9,9826 га та передати її в оренду із зміною цільового призначення ТзОВ "Агропромислове підприємство "Львівське" на строк дії спеціального дозволу на користування надрами для розробки Сихівського кар’єру піску", – йдеться у розпорядженні.

Згідно із рішенням, ТзОВ "Агропромислове підприємство "Львівське" має відшкодувати лісгоспу втрати виробництва та збитки, яке понесе підприємство через вилучення ділянки, відповідно до законодавства. 

Зазначимо, ще у жовтні 2016 року ТзОВ "Агропромислове підприємство "Львівське" отримало дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення цієї земельної ділянки.

Як вказано у рішенні уряду, Сихівський кар'єр є одним із основних постачальників піску для виробництва протиожеледної піскосоляної суміші, яку використовують під час прибирання вулиць Львова у зимовий період.

Додамо, у травні цього року депутати Львівської міськради підтримали петицію про відмову у Львові від використання піскосуміші.

Нагадаємо, раніше НАЗК направило до суду протокол про адміністративне правопорушення щодо порушення порядку надання внеску на підтримку політичної партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" за І квартал 2018 року.

ТзОВ "Агропромислове підприємство "Львівське", кінцевими власниками якого є народні депутати Богдан та Ярослав Дубневичі, надавали Львівській територіальній організації БПП приміщення, яке та орендувала безкоштовно.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.