Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Державницька ініціатива Яроша

Середа, 21 листопада 2018, 14:12

Візитка Яроша поки що ігнорує Кошулинського на чолі націоналістів

Державницька ініціатива Яроша

До президентських виборів ДІЯ створює нову політичну платформу та наразі не підтримує жодного кандидата в президенти України.

Про це повідомляє національний рух "Державницька ініціатива Яроша".

"Ми готові брати на себе відповідальність за державу та оголошуємо про створення нової політичної платформи. Рішення було ініційовано та одноголосно підтримано на зібранні координаторів осередків "ДІЯ" з усієї України 19 листопада 2018 року у Києві" – йдеться у заяві.

Представники національного руху також зазначили, що наразі не підтримують жодної кандидатури як кандидата в президенти України. 

"Ми розглядали для себе можливість підтримки Дмитра Яроша як кандидата в Президенти України. Однак, він прийняв рішення зосередити свої зусилля на збройній боротьбі проти російської агресії, як командувач Української добровольчої армії. Рішення про підтримку чи не підтримку буде нами прийнято після офіційної реєстрації кандидатів" – йдеться у заяві.

Нагадаємо, у листопаді 2015 року Дмитро Ярош вийшов із "Правого сектору", а у лютому 2016 року він презентував новий рух ДІЯ у Львові.

Керівником виконкому координаційного центру національного руху "ДІЯ" на Львівщині до серпня 2017 року була Олена Живко, яку Ярош призначив ще у 2016 році. Наразі координатором штабу ДІЯ на Львівщині є Валентин Середюк.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.