Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Грибовицьке сміттєзвалище

Грибовицьке сміттєзвалище

Середа, 28 листопада 2018, 16:45

ЄБРР оголосив тендер на придбання обладнання для очистки фільтрату у Грибовичах

На сайті ЄБРР опублікували закупівлю із постачання та монтажу обладнання з очистки фільтрату Грибовицького сміттєзвалища.

Про це йдеться на сайті Європейського банку реконструкції та розвитку.

Європейський банк реконструкції та розвитку 28 листопада опублікував тендер ЛКП "Зелене місто" на постачання та монтаж обладнання з очистки фільтрату Львівського міського полігону твердих побутових відходів у селі Великі Грибовичі.

Як йдеться у закупівлі, обладнання з очистки фільтрату має бути потужністю до 300 куб.м за добу, а термін подачі технічних пропозицій у рамках першої стадії тендеру триватиме до 31 січня 2019 року. Переможець тендеру після підписання угоди має доставити, змонтувати та ввести в експлуатацію систему упродовж 9 місяців.

Кошти на закупівлю обладнання з очистки фільтрату Львівській міськраді надасть ЄБРР як кредит, а також фонд CTF та у якості гранту від E5P.

Зазначимо, у вересні виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив закупівлю обладнання для очистки фільтрату Грибовицького сміттєзвалища. Очищений фільтрат планують відкачувати у каналізацію міста.

Нагадаємо, міськрада ще у лютому цього року оголосила конкурс на очистку фільтратів, що накопичились на Грибовицькому сміттєзвалищі, однак через те, що переможця так й не обрали, був оголошений повторний конкурс. Вартість робіт із очистки фільтратів на сміттєзвалищі, яку встановила міськрада, становить 8 млн грн. 

Як заявляв раніше директор ЛКП "Зелене місто" Вадим Ноздря, провести рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища планують за 10 млн євро. У червні тут почали підготовчі роботи для визначення кількості біогазу на сміттєзвалищі.

Додамо, минулого року інфільтрат з Грибовицького сміттєзвалища вирішили відкачувати у каналізацію Львова.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.