Новини

Соціум

вул. Личаківська 259

вул. Личаківська 259

google.com.ua

Середа, 19 грудня 2018, 11:331168

У Львові знесуть незаконну багатоповерхівку фірми Копитка

Суд постановив знести будинок на вул. Личаківській, 259 у Львові, забудовником якої є фірма Богдана Копитка ТзОВ "Лідер Моноліт".

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Вчора Восьмий апеляційний адміністративний суд прийняв рішення про знесення незаконної забудови – багатоквартирного житлового будинку на вул. Личаківській, 259 у Львові, забудовником якої є ТзОВ "Лідер Моноліт".

За словами начальника Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Львові Володимира Цабака, ТзОВ "Лідер Моноліт" збудував будинок погодженої містобудівної документації. У 2016 році Інспекція ДАБК подала позов до Личаківського районного суду про знесення цієї будови, яку суд задовільнив. Однак фірма подала апеляцію і розгляд справи продовжився у судах.

Наразі Інспекція ДАБК отримала документ про знесення будівлі і буде наполягати на виконанні рішення суду.

Нагадаємо, ще у 2017 році Львівський апеляційний адміністративний суд підтвердив, що ТзОВ "Лідер моноліт" порушила містобудівне законодавство при зведенні багатоповерхівки ,а будінспектори виявили, що фірма подала недостовірні дані в декларації про початок виконання будівельних робіт.

За даними порталу YouControl, ТзОВ "Лідер Моноліт" зареєстроване у Львові у 2013 році на місці незаконної забудови, засновником підприємства є голова спостережної ради ПАТ "Львівський холодокомбінат" Богдан Копитко, що проживає у селі Старе Село Пустомитівського району.

Фірма займається будівельно-монтажними роботами, будівництвом житлових і нежитлових будівель, а розмір статутного капіталу становить 4 000 000 грн.

Нагадаємо, раніше Варіанти дослідили ситуацію із незаконними забудовами у місті та дізналися як забудовують історичну частину Львова, яка входить до списку світової спадщини ЮНЕСКО.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: