Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

будівництво у Львові

будівництво у Львові

Середа, 2 січня 2019, 12:31

Садовий дозволив банку, акціонером якого є дружина нардепа Лаврика, забудувати вулицю Тернопільську

Львівська міськрада дозволила звести ПАТ АКБ "Львів" дві багатоповерхівки на вул. Тернопільській.

Ще 29 грудня 2018 року виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови та обмеження на будівництво ПАТ АКБ "Львів" багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на вул. Тернопільській, 42 зі знесенням існуючих будівель (друга черга будівництва).

Як повідомляли Варіанти раніше, ПАТ АКБ "Львів" планував звести на двох земельних ділянках площею 0,2314 га та 0,2267 га, які призначені для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку, дві багатоповерхівки, висотою 32,5 метрів, що становить не менше 10 поверхів.

На початку листопада виконком затвердив ПАТ АКБ "Львів" першу чергу будівництва – один будинок, а у грудні – другу чергу (ще один будинок). Категорія земель, на яких зводять багатоповерхівки, – землі житлової та громадської забудови, а вид використання – будівництво та обслуговування багатоквартирних житлових будинків.

Функціональне призначення земельних ділянок – зона Ж-3 – зона багатоповерхової житлової забудови (5-10 поверхів) відповідно до детального плану території, обмеженої вул. Тернопільською, вул. Луганською, вул. Професора П. Буйка, вул. Панаса Мирного.

Як йдеться у проекті рішення, максимально допустимий відсоток забудови цієї земельної ділянки становить 35%.

Згідно із даними  Уoucontrol, ПАТ АКБ "Львів" зареєстрований у Львові з 1991 року. 14785 акцій цього банку володіє  дружина нардепа Олега Лаврика з "Самопомочі" Наталія Лаврик.

Нагадаємо, раніше Львівська міськрада дозволила звести на вул. Дж. Вашингтона 4 багатоповерхівок, підземний паркінг і облаштувати нову смугу руху для громадського транспорту.

На місці лаботарорного корпусу та складу металів, що на вул. Зеленій, 115б, збудують офісний центр з паркінгом, а на вул. Зеленій 151 – житлово-офісний комплекс висотою у 42 метри.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.