Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

трамвайне депо на вул. Сахарова

П'ятниця, 4 січня 2019, 15:15

Виконком львівської міськради затвердив інвестиційний проект Lem Station

трамвайне депо на вул. Сахарова

Сума інвестицій складе не менше 30 млн. грн в проект з боку інвестора.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні, 4 січня, виконавчий комітет затвердив інвестиційний договір щодо інвестиційного проекту "Реконструкції трамвайного депо з метою створення інноваційно-креативного простору". Сума інвестицій не менше 30 млн. грн в проект з боку інвестора. Наступним кроком стане підписання договору оренди між УКВ та інвестором.

"Напрацювання майже впродовж трьох років дало вже свій результат і є підписаний інвестиційний договір між ТзОВ "Лем Стейшн" і "Львівелектротрансом", і ми його виносимо на затвердження, і наступним кроком буде підписання договору оренди між управлінням комунальної власності і ТзОВ Лем Стейшн" – заявила директорка департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич.

У свою чергу директорка юридичного департаменту Гелена Пайонкевич додала, що в інвестиційному договорі чітко передбачено, що сума інвестицій має бути не менше 30 млн. грн. від інвестора. І плюс сума оренди після того, як буде введено експлуатацію будівлі і споруди.

Ще 28 грудня минулого року ЛКП "Львівелектротранс" та ТОВ "Лем Стейшн" підписали інвестиційний договір про реконструкцію старого трамвайного депо та створення на цьому місці креативного простіру.

Нагадаємо, раніше ТОВ "Лем Стейшн", що займається організацією конгресів і торгівельних виставок, керівник – Олег Мацех, отримало в оренду на 50 років територію трамвайного депо площею близько 4,9 тис кв.м, а також будівлю на вул. Братів Тимошенків, 4, після вирішення судових спорів, пов’язаних із правом власності на неї. 

На цій території фірма має за 4 роки створити інноваційно-креативний простір, облаштувати прилеглу територію і прокласти необхідні інженерні мережі. Вартість інвестицій у реконструкцію депо становить 30 млн грн.

Додамо, у липні 2018 року виконавчий комітет Львівської міської ради визначив переможцем інвестиційного конкурсу на реалізацію інвестиційного проекту із реконструкції трамвайного депо для створення інноваційно-креативного простору" ТзОВ "Лем Стейшн".

Тоді ж ця ухвала виносилася на розгляд сесії міськради, однак їй забракло голосів, а депутат міськради Петро Адамик заявив про необхідність перенесення цієї ухвали на вересень. 

Як повідомляли Варіанти раніше, ТзОВ "Лем Стейшн" було єдиним учасником конкурсу на створення інноваційно-креативного простору в трамвайному депо, що на вулиці Сахарова.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.