Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

підземний перехід

підземний перехід

mapio.net

Вівторок, 15 січня 2019, 14:14

В українських підземних переходах планують встановити розділювальні поручні на сходах

Такі норми були впроваджені ще 1 вересня 2018 року.

Про це повідомила прес-служба Кабінету Міністрів України.

У нових ДБН "Вулиці та дороги населених пунктів" введено норму щодо проектування розділювальних поручнів на сходах підземних переходів для організації безпечного та зручного руху пішоходів на вхід та вихід. Вони вступили в дію з 1 вересня 2018 року.

"Безпека людей – це пріоритет №1. Тому під час роботи над новими ДБН щодо вулиць і доріг населених пунктів було передбачено проектування зручних розділювальних поручнів на сходах підземних переходів. Це буде актуально в першу чергу для переходів, які поєднані з метро, а також всіх інших, де є великі потоки людей" –  зазначив заступник Міністра регіонального розвитку, України Лев Парцхаладзе.

За його словами, це сприятиме впорядкуванню потоків людей на вхід та вихід, мінімізації можливих зіткнень та тисняви на сходах, створенню умов для безпечного та більш зручного руху, особливо для людей похилого віку та у зимовий період.

Відтак у ДБН прописано, що на сходах підземних переходів доцільно розділяти потоки пішоходів на вхід і вихід розділювальними поручнями.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.