Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

сміття у Дрогобичі

сміття у Дрогобичі

Понеділок, 21 січня 2019, 13:40

Дрогобич не може знайти перевізника для вивезення сміття з міста

КП "Комбінат міського господарства" Дрогобицької міськради відмінив закупівлю на вивезення сміття з міста через брак учасників.

КП "Комбінат міського господарства" Дрогобицької міської ради провів закупівлю у системі ProZorro на послуги із збирання, вивезення та захоронення твердих побутових відходів до 31 грудня 2019 року. 

Як йдеться у закупівлі, з території Дрогобича переможець тендеру має зібрати та вивезти 3 300 твердих побутових відходів на полігон, з яким він має цивільно-правову угоду на використання.

Аукціон стартував 17 січня, а вартість надання послуг становила 3 960 000 грн. Участь у закупівлі вляла лише одна компанія – ТзОВ "ВР Компані", однак через те, що для участі в торгах необхідно було менше двох тендерних пропозицій, аукціон відмінили.

За даними порталу YouControl, ТзОВ "ВР Компані" зареєстрована у квітні 2017 року у Києві, займається вантажним автомобільним транспортом. Кінцевими власниками фірми є кияни Олена Малиневська та Дмитро Овчаренко, а уповноваженою особою Оксана Ліснича. Розмір статутного капіталу підприємства становить 5 000 грн, а за останній рік у компанії змінилися аж бенефіціарів.

Нагадаємо, на початок грудня 2018 року Дрогобич продовжував потопати у смітті, зокрема, на вулицях міста офіційно знаходилося більше 2000 тонн невивезеного сміття.

Однак, незнаваючи на складну ситуацію із вивезенням сміття з міста, Дрогобич продовжує приймати львівське сміття і отримувати за це компенсацію, а у листопаді минулого року місто отримало 3 млн грн з обласного бюджету на вивіз сміття з міста на полігони Самбора, Стрия і Миколаєва.

Крім цього, у грудні 2018 року Львівська міськрада надала Дрогобичу субвенцію у 3 млн грн для вивезення сміття з міста.

КП "Комбінат міського господарства" належить сміттєзвалище у Брониці, куди комунальне підприємство раніше вивозило сміття з міста, проте ще з лютого 2018 року жителі села Брониця перекрили дорогу до сміттєзвалища, яке мали рекультивувати ще у 2008 році.

Додамо, у листопаді 2018 року на околиці села Серники Перемишлянського району екологи виявили сміття з Дрогобича, яке займало 100 кв.м.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.