Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

рештки тварин на Жовківщині

рештки тварин на Жовківщині

dei.lviv.ua

Вівторок, 12 лютого 2019, 15:01

На Жовківщині екологи вдруге за тиждень виявили звалище мішків із рештками тварин

Поблизу села Великий Дорошів невідомі відвантажили мішки із рештками тварин, які були розкидані на території, площею 40 кв.м та 25 кв.м.

Про це повідомила прес-служба Головного управління Державної екологічної інспекції у Львівській області.

Вчора екологи виявили поблизу села Великий Дорошів Жовківського району рештки тваринного походження. Зокрема, в придорожній канаві невідомі викминули мішки із рештками тварин, які були частково пошкоджені, а кістки розкидані на території, площею 40 кв.м та 25 кв.м.

Наразі екологи відібрали проби грунту для проведення досліджень на визначення вмісту забруднюючих речовин.

Нагадаємо, 8 лютого інспектори також знайшли на межі сіл Зашків та Дорошів 32 мішки із рештками тварин. А у листопаді минулого року невідомі відвантажили рештки тварин поблизу села Сопошин на Жовківщині.

Також у липні екологи виявили перевищення норми забруднюючих речовин у 5,7 рази у ґрунтах поблизу села Боянець, де ще на початку липня виявили захоронення відходів тваринного походження.

Додамо, у червні 2016 року у рамках проекту "Дрон-погляд на зони екологічного лиха Львівщини", журналісти Варіантів встановили, що довкола костомельного заводу поблизу Жовкви закопують рештки тварин. Про це йдеться у публікації "Крематорій на свині", а також "Курячі ніжки Жовкви".

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.